2019. március 21.


Szurkoljunk együtt a hétvégén!

Hétvégi programként szeretnénk ajánlani mindenkinek a Mezőföldi virágai regionális szólótáncversenyt, melyre iskolánk diákjai is nagy izgalommal várják a szurkoló közönséget.

Március 23-án, szombaton 11.00 órától az Alba Regia Alapfokú Iskola növendékei 15 produkcióval, összesen 25 fővel jelentkeztek a megmérettetésre, melynek célja, hogy a táncosok szakmai zsűri előtt is kipróbálják magukat és összemérjék tudásukat más műhelyekben táncoló gyerekekkel. A legfiatalabb versenyzőnk a Guba csoportból, a legtöbb bátor vállalkozó – összesen tizenhat – a Kókonya csoportból jelentkezett a versenyre.

A délután folyamán a zsűri eredményére várakozva a Galiba zenekar muzsikál talpalávalót egy rövid táncházban, majd a várhatóan 17.30-kor kezdődő eredményhirdetést az Alba Regia Alapfokú Művészeti Iskola Pulutyka csoportja nyitja meg mezőföldi táncokkal.

Iskolánk csoportjaiból az alábbi növendékeink várják a bíztatást három korcsoportban, szóló- és páros kategóriában, ezúton is sok sikert kívánunk nekik!

 

1.                KORCSOPORT

 

GUBA csoport:

Trenka Máté (Jobbágytelki verbunk)

Felkészítő: Sipos Dániel

 

DERCE csoport:

Gyói Gergely Márk (Rábaközi dus)

Felkészítő: Majoros Róbert, Majorosné Szabó Veronika

 

2.                KORCSOPORT

 

DERCE csoport:

Vadányi Pongrác (Alapi kanásztánc)

Felvidéki András (Rábaközi dus)

Felkészítő: Majoros Róbert, Majorosné Szabó Veronika

 

KÓKONYA csoport:

Horgos-Gyenge Kristóf Benjámin és Jámbor Nóra (Szatmári csárdás)

Marton Dániel és Brizs Boglárka (Szatmári csárdás)

Trenka Emma és Crisztóf Virág Napsugár (Mezőföldi üveges és ugrós)

Radics Noémi és Németh Máté (Szatmári csárdás)

Borostyán Csanád és Kiss Alíz Nóra (Szamári csárdás)

Solti Bíborka és Kerpel Viktória Zsófia (Mezőföldi üveges és ugrós)

Rákosa Márton Márk és Ludvig Liliána (Szatmári csárdás)

Felkészítő: Kneifelné Vass Éva, Sipos Dániel

 

PULUTYKA csoport:

Molnár Gergely (Gyimesi verbunk)

Felkészítő: Molnár Gábor

 

3.                KORCSOPORT

 

KÓKONYA csoport:

Nagy-Flaschner Lóránd Levente és Domján Eszter (Szatmári táncok)

Felkészítő: Kneifelné Vass Éva, Sipos Dániel

 

PULUTYKA csoport:

Puporka Márkó Dominik és Gergely Emma (Jobbágytelki forgatós)

Felkészítő: Majoros Róbert, Majorosné Szabó Veronika

 

ZSENDICE csoport:

Botos Dániel és Farkas Eszter (Palatkai táncok)

Felkészítő: Molnár Gábor és Molnárné Hortobágyi Brigitta

Híreink

Táncolj velünk!

2019. szeptember 02.

Megkezdődött az Alba Regia Alapfokú Művészeti Iskola néptánc tagozatos...

További hírek »

További programok »

Galéria


További képek »


Regisztrált Tehetségpont

Regisztrált Tehetségpont

Alba Regia Alapfokú
Művészeti Iskola

8000 Székesfehérvár, Malom u. 6.

Tel.: (22) 501-701
Fax: (22) 312-795

http://www.arami.hu
titkarsag@arami.hu

© Minden jog fenntartva.
Adatvédelmi nyilatkozat